Potřebujete poradit? +420 606564375 (po-pá 8:00 - 16:00)
0
ID006458

Dětská postel TOMI se zábranou - 180x80 cm - růžová - výběr barevného provedení

6 544 Kč
Doručení: 2-3 týdny

Varianta zboží

Informace o zboží

Rozměry

Délka 180 cm
Výška 65 cm
Šířka 80 cm

Popis

Postele kolekce TOMI nabízíme v několika barvách: bílá, modrá, zelená a mix bílá/šedá. Rozměry spacího místa činí 180x80 cm. Součástí postele je výsuvný šuplík sloužící jako úložný prostor. Zábranu lze připevnit na levou či pravou stranu postele. Dlouhé ložné desky jsou ve spodní části spojeny spojkou pro zpevnění konstrukce. Maximální nosnost postele je do 100 kg

K posteli lze dokoupit pěnovou matraci, která je vyrobena z vysoce kvalitní polyuretanové pěny. Pěna je zcela zdravotně nezávadna a neobsahuje školdivé látky. Velmi dobře se přizpůsobuje tělu a poskytuje dostatečnou oporu a pohodlí. Mohou ji používat i alergici.

 

  • rozměry spacího místa 180x80 cm
  • MDF desky tl. 18 mm
  • zaoblené hrany
  • délka zábrany 100 cm
  • výsuvný šuplík
  • možnost dokoupení matrace
  • nosnost do 100 kg
  • záruka 2 roky

Nábytek kolekce TOMI je vyroben pro malé zákazníky a jejich rodiče, kteří hledají nadčasový design. Nábytek je vyroben z kvalitních MDF desek o tl. 18 mm. S ohledem na bezpečnost dětí má veškerý nábytek atesty a evropské certifikáty Hygienické normy řídy E1 se stupněm emise formaldehydu dle evropského EN165146 modelu.

Šatní skříň kolekce TOMI je prostorná s 5 policemi a tyčí na ramínka. Součástí skříně je dvoudílná zásuvka na kuličkových pojezdech. Uvnitř je rozdělená na dvě části, z nichž jedna má tyč na ramínka a horní polici a druhá má 4 police. Čela šatní skříně jsou vyrobena z MDF desek lakované ekologickými barvami.

Knihovna kolekce TOMI je perfektním řešením pro uspořádaní věcí a knih. Čela skříněk a soklů jsou lakována ekologickou barvou, nezávadnou pro děti. Dvířka skříňky mají praktické tiché dovírání.

Komoda kolekce TOMI je vyrobena z kvalitní laminované MDF desky. Součástí komody jsou tři prostorné zásuvky s plným výsuvem a funkcí tichého zavírání. Hodí se skvěle do dětských pokojů, ale své využití najde i v obývacím pokoji, na chodbě či v jídelně.

Psací stůl kolekce TOMI poskytne dítěti dostatek prostoru pro domácí úkoly, projekty nebo čtení knih. Předností stolu je jeho jednoduchý a moderní design. Součástí stolu je zásuvka s plným výsuvem a tichým dovíráním.