Potřebujete poradit? +420 606564375 (po-pá 8:00 - 16:00)
0
ID006484

Dětská postýlka JULIA - barva bílá - 120x60 cm

7 987 Kč
Doručení: 2-3 týdny

Informace o zboží

Rozměry

Délka 124 cm
Výška 102 cm
Šířka 66 cm
Nosnost 70 kg

Popis

Postýlka kolekce JULIA je vyrobena z kvalitních MDF desek o síle 18 mm. Příčky jsou z přírodního borovicového dřeva. Rozměry spacího místa činí 120x60 cm. Rošt postele lze nastavit do třech výškových úrovní (shora 60/46/32 cm). Maximální doporučená tloušťka matrace je 10 cm. 

  • bez matrace
  • rozměr spacího místa 120x60 cm
  • zesílený rošt se systémem otvorů, zajišťující ventilaci pod matrací
  • 3 úrovně nastavení roštu
  • prostorná zásuvka
  • maximální nosnost 70 kg
  • záruka 2 roky

 

Nábytek kolekce JULIA se bude skvěle vyjímat v dívčím pokoji díky jemnému, půvabnému a elegantnímu designu. Netradičním prvkem této řady jsou úchytky tvořené otvory ve tvaru srdce. Nábytek je vyroben z kvalitních MDF desek o síle 18 mm. S ohledem na bezpečnost dětí má veškerý nábytek atesty a evropské certifikáty Hygienické normy třídy E1 se stupněm emise formaldehydu dle evropského EN165146 modelu.

Postel kolekce JULIA se vyrábí jako oboustranná, kdy při montáži volíme stranu šuplíku a zábrany. Zaoblené hrany zaručují bezpečnost dětí při používání. Dlouhé ložné desky jsou ve spodní části spojeny spojkou pro zpevnění konstrukce. Postel nabízíme v barvě bílé, šedé nebo růžové.

Odpružený rám je vyrobený z vrstveně lepených březových lamel, profilovaných do lehkého oblouku, poskytující matraci dostatečnou oporu a ventilaci. Sada obsahuje plastové kryty proti vrzání.

K posteli lze dokoupit pěnovou matraci, která je vyrobena z vysoce kvalitní polyuretanové pěny. Pěna je zcela zdravotně nezávadna a neobsahuje škodlivé látky. Velmi dobře se přizpůsobuje tělu a poskytuje dostatečnou oporu a pohodlí. Mohou ji používat i alergici.

Šatní skříň kolekce JULIA je vyrobena z laminované MDF desky. Skříň je uvnitř rozdělena na dvě části, z nichž jedna má tyč na ramínka s oblečením a druhá 4 police. Pro rozšíření úložného prostoru jsou součástí skříně dvě zásuvky

Komoda kolekce JULIA má tři prostorné zásuvky na válečkovém vedení, které vám pomohou udržet pořádek v pokojíčku. 

Knihovna kolekce JULIA má osm otevřených polic o rozměrech 30x42x34 cm a dvě uzavřené police o rozměrech 42x42x34 cm.