Novinky 2018

Zveřejněno v: Kancelářský nábytek Zhlédnutí: 1313

V letošním roce jsme pro Vás připravili několik novinek, které již nyní můžete na našich stránkách objednávat.

Rozšířili jsme nabídku herních křesel a židlí – tyto židle dovážíme z Německa a vyznačují se vysokou kvalitou zpracování, moderním designem a komfortním sezením.

Další novinkou je dětský a studentský nábytek. Zde najdete nejen standardní křesla a židle vhodné pro děti a studenty, ale i tzv. rostoucí židle, které s dětmi „porostou“. Dále jsme nabídku obohatili i o dětský a studentský nábytek. Tento nábytek je univerzální a vybráním vhodných dílů nábytku můžete vybavit pokoj jak pro malé děti tak i pro studenty. V nabídce je několik barevných variant.

Jsme rádi, že se nám podařilo nabídku rozšířit i o lékařský nábytek, nábytek vhodný do ordinací a o lékařská křesla a židle.

Nábytek zahrnuje nejen širokou škálů standardních skříní, stolů a doplňků ale i speciální nábytek jako je např. vyšetřovací lůžko, skříně s lednicí, skříně s dřezem či umyvadlem. Výrobcem lékařských židlí a stoliček je firma Mayer, která má s tímto sortimentem dlouholetou zkušenost. Židle splňují veškeré nároky pro práci v ordinacích a laboratořích.

 

 

Nevíte si rady?

Kontaktujte nás od 7-17h, každý všední den.