Kancelářský nábytek Evropa

Zveřejněno v: Kancelářský nábytek Zhlédnutí: 865

Designově velmi povedený kancelářský nábytek Evropa je se svým rozsáhlým sortimentem prvků skvělou volbou jak pro zařízení kanceláře pro personál tak pro vybavení managerských pracovních míst.

Jednotlivá pracovní místa nebo skupinová pracovní místa s nábytkovou řadou Evropa, která nabízí širokou škálu barevných kombinací, působí moderně a zároveň důstojně.

 

Stoly jsou v nabídce dvou variant – s kovovou podnoží a s podnoží z DCP.

Kovové typy Vám umožní použití jednotné stolní přepážky a látková výplň těchto přepážek zajistí nejen vzhlednou dekoraci ale zároveň dané pracovní místo odhluční.

Opravdu zajímavým designovým prvkem je podnož stolu, která má opěru přímo na kontejneru. Toto řešení Vám z efektivní využití celého pracovního prostoru a užitková plocha pracovního místa se zvětší.

Ve stylu nábytkové řady Evropa vybavíte kanceláře, pracovní mista personálu, managerské kanceláře, recepce a vstupní haly a zony.

Jednotnost stylu zařízení všech prostor firmy , barevné ladění a profesionální řešení zvyšuje představu návštěvníků, klientů a zaměstnanců o úrovni společnosti.

Základní barvy kancelářského nábytku – akát světlý, cocobollo, merano, driftwood, venge, avokádo, bílá, burgunda a šedá.

 

Dodací termín 4-6 týdnů .

 

Nevíte si rady?

Kontaktujte nás od 7-17h, každý všední den.