Už mě záda nebolí, mám stůl Motion Ergo

Zveřejněno v: Kancelářský nábytek Zhlédnutí: 1094

Ať už se nám to líbí nebo ne, je pravdou, že již děti ve školním věku získávají špatné návyky při sezení u stolu. Ty si samozřejmě nesou do dospělosti, a to již všichni známe. Tělo a hlavně páteř začíná protestovat a bolestivě se bránit. 

Bolesti hlavy až závratě způsobené napínáním šíjových a trpézových  svalů, napětí zádových svalů nás dovede až degeneraci meziobratlových disků, o sobě nám dají vědět i loket a zápěstí, a ne lépe na tom jsou kyčelní a kolenní klouby. To vše víme. Dobrou zprávou je, že známe řešení. 
Je to tak jednoduché. Řešením jsou ergonomické, výškově stavitelné stoly MOTION. 
               

První a zásadní výhodou tohoto stolu je možnost nastavení výšky. Ne každému vyhovoje výška standardních 74 cm . Vždyť jsme přeci každý jinak vysoký! Mně s mou výškou 160 cm to vyhovuje, ale jak se asi u takového stolu cítí člověk vysoký 190 cm ? 
V  pracovní desce je umístěn výřez, který nám umožní dostatečně se k pracovnímu stolu přisunout , čímž  nám  poskytne možnost opěry pro předloktí. Tím se uvolní napětí v šíji v trapézových svalech. Rovněž loket a Vaše zápěstí ocení tuto oporu. Celá váha těla se může přenést do opěradla kancelářské židle a to  sníží tlak na páteř. Kolena a kyčelní kloub se dostanou do pravého úhlu a věřte, za to Vám budou vděčné. 
 

A nechce se Vám sedět? No výborně! Postavte ke svému stolu a pracujte ve stoje! Sed je stejně pro člověka nepřirozenou polohou. Protáhnete se, zlepší se Vám krevní oběh a budete se cítit lépe. 
Pracovní stoly Motion Ergo lze nastavit na výšku 610-1280 mm, jsou elektricky ovládané základním nebo paměťovým ovladačem. Šířka stolu je 900 mm a délka od 1200-1800 mm.

Nevíte si rady?

Kontaktujte nás od 7-17h, každý všední den.