Která kancelářská židle je ta pravá?

Zveřejněno v: Kancelářské křesla a židle Zhlédnutí: 4657

Snad všichni známe ten nepříjemný pocit v zádech, když dlouho sedíme u stolu a hledíme na monitor. Čím více času trávíme ve strnulé poloze, tím více zatěžujeme páteř a bolest se objevuje častěji a intenzivněji. Jak tomuto problému předcházet? 

 

Nejdřív je třeba, vybrat si kvalitní kancelářské křeslo, které bude vyhovovat Vašim požadavkům spotřebitele. Pokud u počítače sedíte hodinku nebo dvě denně, můžete sáhnout po nějakém levnějším kancelářském křesle. Avšak ani tak bychom nepodceňovali pohodlí, které by Vám křeslo mělo přinášet. Můžete rovnou nakouknout do našeho katalogu kancelářských křesel a židlí (http://www.stavbamix.cz/kancelarske-zidle-0/).

     Jestliže ale u počítače trávíte podstatnou část dne, pak byste se měli zaměřit na jedno z kvalitních kancelářských křesel (http://www.stavbamix.cz/kancelarske-zidle/). Tato křesla Vám přinesou komfort a záda budou ve správné poloze, kdy se páteř nebude krčit ve všemožných pozicích. Tato křesla mají ergonomicky tvarovaná opěradla, která slouží pro podporu zad a napomáhají správnému posedu nejen při kancelářské práci. Křesla jsou také opatřena páčkou, která Vám umožní přizpůsobit výšku sedáku podle Vašich individuálních potřeb. Naše křesla vyrobená z kvalitního materiálu Vám kromě pohodlí také poskytnou unikátní design a moderní vzhled.

Ovšem pokud chcete herní křeslo, pak Vám doporučujeme zamířit rovnou do této nabídky (http://www.stavbamix.cz/herni-kresla-a-zidle-k-pc/). Taková kancelářská židle GT RELAX RACER se svým závodním vzhledem upoutá pozornost každého. Avšak není ideální jen pro svůj zcela bezkonkurenční vzhled, nýbrž i pro své další kvality. Křeslo má v opěradle integrovanou opěrku hlavy pro ještě větší pohodlí při hraní pc her. Křeslo se dodává současně s podnožkou ze stejného materiálu, která Vám umožní dopřávat si relax po celodenní práci. Tento komplet lze také využít při hraní her na playstationu či X-boxu. Dostane se Vám tak nejvyššího komfortu. Pohodlí vždy a všude.

Nevíte si rady?

Kontaktujte nás od 7-17h, každý všední den.