"Co se dnes nosi?"

Zveřejněno v: Kancelářské křesla a židle Zhlédnutí: 710

„Co se dnes nosí v kancelářských křeslech a židlích ?“  Tato otázka v oblasti kancelářských židlí a křesel se zdá poněkud zvláštní

Balanční židle

Zveřejněno v: Kancelářské křesla a židle Zhlédnutí: 271

Chraňte si zdraví vsedě účinnou prevencí

Člověk je v podstatě konstituován tak, aby se hýbal, měl by ujít 30 kilometrů za den. Místo toho trávíme většinu dne vsedě a zdravotních problémů přibývá. Sezení se stalo v našem životě dominující činností. Sedíme více, než spíme. Prosedíme více než jednu třetinu dne. Ráno sedíme u snídaně, potom v autě do práce, za stolem v kanceláři, na obědě a večer pak doma u televize nebo v restauraci.

Čekáme komfortně

Zveřejněno v: Kancelářské křesla a židle Zhlédnutí: 369

Máte domluvenou schůzku a přesto Vás nechají čekat. Nepříjemná a zdržující záležitost. Ale co takhle čekat komfortně? 

 

Co je to Driver Help

Zveřejněno v: Kancelářské křesla a židle Zhlédnutí: 501

     O správném sezení a výběru kancelářské židle z hlediska ergonomie toho bylo řečeno dost a dost. Zakoupit kancelářskou židli či křeslo vhodnou pro dlouhodobé sezení v kanceláři není dnež již problém . V současnosti jich nalezneme na našem trhu bezpočet. Ale nějak zapomínáme na řidiče. 

     Hodiny strávené u počítače, televize nebo při řízení auta nám mohou přivodit docela značné potíže se ztrátou flexibility a funkčnosti páteře. Stížnosti typu " dnes mě bolí záda" slyšíme kolem sebe od lidí různých zaměstnání a každého věku. Je těžké si užívat života  s bolestí při každém otočení hlavy,  při každém kroku, při každé pracovní činnosti....Je mnoho metod jak záda opět přimět k funkčnosti. Masáže, rehabilitace, cvičení a v nejhorším případě operace. Všechny tyto metody již léčí důsledky, jsou drahé a časově náročné. Přitom nejjednošším a nejlevnějším  řešením  je těmto nemocem  předejít.

 

 Taky Vám dělá problém vyznat  se v záhadných pojmech ohledně použité mechaniky u kancelářských křesel a židlí? Všechny ty názvy synchro,  asynchro  atd. mi dělají stále problém, přestože jsem se snažila již několikrát si v nich udělat jasno. Pokud jste na tom stejně jako já, tak tento článek je pro Vás.

Nevíte si rady?

Kontaktujte nás od 7-17h, každý všední den.