Dříve než se pustíte do zařizování zasedací místnosti, je třeba si uvědomit za jakým účelem ji budete využívat. Může se jednat o obchodní schůzky, firemní jednání, školení zaměstnanců, prezentace, atd. Jinak bude vypadat konferenční místnost určená pouze pro jednání s obchodními partnery a jinak pro školení zaměstnanců. Rovněž je třeba se zamyslet nad tím, kolik lidí bude zasedací místnost využívat.  

5 tipů na domácí kancelář

Zveřejněno v: Kancelářský nábytek Zhlédnutí: 418

     Home office se stává stále rozšířenější. Má to své výhody. Jste pánem svého času a pracovní činnost je možné časově zorganizovat v souladu s povinnostmi v domácností a rodinou. Na druhou stranu to chce pevnou vůli, zodpovědnost a dobře vybavenou domácí kancelář. Jistě že v počátcích si vystačíte s kuchyňským stolem a židlí, ale dříve či později zjistíte, že vytvoření pracovního prostoru je nezbytností. Jak tedy začít? 

 

Čekárny a čekání v nich

Zveřejněno v: Kancelářský nábytek Zhlédnutí: 2933

Čekali jsme a čekali. Všichni. Nevěděl snad ten psychiatr, že čekání je jedna z věcí, které dohánějí lidi k šílenství? Škvár“

(Charles Bukowski)   

 

          Když se nad tím zamyslíte, je skutečně překvapující, kolik času v životě stráví člověk čekáním na něco, co se má stát. V dnešní době, zdá se, není dost času na nic, a pokud při čekání myslíme na to, co všechno jiného nestihneme, může být čekání utrpením. Někdo vypočítal, že Němci stráví 4,7 miliardy hodin ročně v dopravních zácpách, což se celkem rovná pravděpodobné délce života asi sedmi tisíc lidí. Američané zase stráví cca 37 bilionů hodin za rok čekáním ve frontě.

          Čekání je součástí našeho života a je jenom na nás, jak ho strávíme. Jestli dostaneme hysterický záchvat a zkazíme den i jiným lidem nebo se na čekání připravíme a podle toho se zařídíme. Pravdou ale je, že netrpělivost a nuda se často stávají spouštěčem stresu a někdy i poněkud dramatického chování. O tom, jak to může v extrému dopadnout, když člověku v koloně rupnou nervy, je vidět třeba ve filmu Volný pád v hlavní roli s Michaelem Douglasem.

 

V podstatě na to existuje krátká odpověď, jde, ale já Vám o tom, jak vytvořit moderní a funkční kancelář, chci napsat trochu víc. Ať se podíváte na jekékoli výzkumy, zjistíte, že spokojený zaměstnanec je tím nejlepším zaměstnancem a pravdou je, že mnohdy už ani nejde o výšku mzdy, ale o to, jak se v pracovním prostředí cítíme. 

Kancelářský nábytek Evropa

Zveřejněno v: Kancelářský nábytek Zhlédnutí: 865

Designově velmi povedený kancelářský nábytek Evropa je se svým rozsáhlým sortimentem prvků skvělou volbou jak pro zařízení kanceláře pro personál tak pro vybavení managerských pracovních míst.

Klady a zápory práce z domova

Zveřejněno v: Kancelářský nábytek Zhlédnutí: 417

Home office se stává stále rozšířenější. Má to své výhody, ale nutno říct, že i nevýhody.

Jednou z výhod je, že jste pánem svého času a pracovní činnost si můžete časově zorganizovat v souladu s povinnostmi v domácnosti a rodinou. Nemusíte každé ráno spěchat do místa svého pracoviště, ušetříte za dopravu jednak peníze a hlavně čas strávený v dopravních prostředcích. Jste pánem svého času. 

Nevíte si rady?

Kontaktujte nás od 7-17h, každý všední den.