Potřebujete poradit? +420 606564375 (po-pá 8:00 - 16:00)
0
ID001491

Skříň policová Standard -výška 202 cm - SK6004

4 985 Kč
Doručení: 2-4 týdny

Varianta zboží

Informace o zboží

Rozměry

Hloubka 42 cm
Výška 202 cm
Šířka 40 cm
ABS hrany ano

Parametry

Rektifikace ano

Popis

Kancelářská řada Standard nabízí dvě varianty skříní. Skříně Standard I a Skříně Standard II. Základní rozdíl mezi skříněmi je výška. 

Skříně Standard I nabízí skříně vysoké 202 cm, 129 cm a 75 cm. Půda a dno jsou o síle 25 mm, boky a dveře mají tl. 18 mm a záda 8 mm. Zadní strana je pohledová, tudíž je možno skříň postavit do prostoru.

Skříně Standard II jsou vysoké 178 cm, 144 cm, 109 cm a 75 cm. Půda, dno, boky a police skříní jsou o síle 18 mm s ABS hranou z pohledové čelní strany tl. 1 mm. Dveře mají rovněž sílu 18 mm, ale ABS hrany jsou kolem dokola o tl. 2 mm. Záda vyrobena ze sololaku 3,3 mm jsou v polodrážce na hřebíky a jeho barva dle korpusu – antracitová nebo bílá. Skříně jsou opatřeny rektifikačními kluzáky do výšky 17 mm. Možnost doplnění krycích horních desek o síle 25 mm.

Skříň policová STANDARD - výška 202 cm - SK6004

  • půda a dno tl. 25 mm
  • boky a dvěře tl.18 mm
  • ABS hrany
  • záda tl. 8 mm v drážce - pohledová
  • rektifikační kluzáky
  • výška 202 cm, hloubka 42 cm
  • půda a dno - dekor dřeva dle vašeho výběru
  • barva korpusu - antracit, šedostříbrná, bílá

Kancelářský nábytek Standard má velký výběr kancelářských systémů a možností vytvoření dokonalého pracovního místa. V nabídce je 5 typů stolů a 2 typy skříní:

Řada ECO, CLASSIC, ERGO, EAGLE, BASIC, SKŘÍNĚ I., SKŘÍNĚ II. 

Nábytek je vyroben z dřevovláknitých desek (LTD) o síle 18 nebo 25 mm. Každá řada má velký výběr dekoru. Kontejnery a skříně pak mají na výběr ze 4 různých úchytek – plastové a kovové.

Základní řadou je řada ECO jejíž stolové podnože a pracovní desky jsou vyrobeny z LTD o síle 25 mm s ABS hranou 2 mm. Podnože jsou doplněny výškovou rektifikací. Řada ECO nabízí rovné a tvarové stoly, které je možno doplnit o PUR hranu s dvěma průchodkami na kabely.

PUR hrana má na dotek příjemný povrch, je měkká a vysoce odolná proti otěru. Aplikuje se na hrany stolových desek.  

Kancelářské stoly CLASSIC mají kovovou podnož vyrobené ze svislých částí stojen a je možno je vyplnit deskou z LTD tl. 18 mm nebo perforovaným plechem tl. 1 mm. Stoly jsou opatřeny lubem (čelní stolová deska, pro zakrytí nohou) z LTD a je možnost doplnit je o PUR hranu.

Řada ERGO má antracitovou nebo šedostříbrnou kovovou podnož a lub stolu je ve stejné barvě jako podnož. Stolová deska je o síle 25 mm buď s ABS hranou 2 mm nebo litou polyuretanovou (PUR) hranou. Stolová deska s PUR hranou je opatřena dvěma průchodkama o průměru 6 cm. Ke stolům je možnost opatřit elektrokanály sloužící k organizaci kabeláže pod stolem.

Stoly kancelářské řady Eagle jsou výškově stavitelné s výškou 58-81 cm. Pracovní desky jsou vyrobeny z LTD o síle 25 mm, ohraněny jsou ABS hranou tl. 2 mm nebo PUR hranou. Stoly s PUR hranou jsou opatřeny dvěma průchodkami o průměru 6 cm. Podnož je kovová v barvách antracit nebo stříbrná. Ke stolům je možné připevnit závěsné clony z LTD tl. 18 mm nebo perforovaného plechu tl. 1 mm.

Kancelářská řada BASIC má jednoduchý styl a díky svařené konstrukci vyšší pevnost a nosnost. Pracovní desky, o tl. 18 mm nebo 25 mm, jsou olepeny ABS hranami o síle 2 mm. Podnože z jeklů (uzavřené ocelové profily) jsou opatřeny rektifikací u podlahy. Stoly lze využít jako jídelní, jednací či pracovní.

Konferenční a spojovací desky kancelářské řady Standard umožňují rozšířit pracovní či jednací místo. Jsou vyrobeny z LTD o síle 25 mm s ABS nebo PUR hranou.

Kontejnery kancelářské řady Standard jsou dalším způsobem, jak rozšířit vaši pracovní plochu. Řada Standard nabízí kontejnery mobilní či přístavné. Půdy jsou o síle 18 nebo 25 mm. Korpus a zásuvky mají tl. 18 mm a jsou ohraničeny ABS hranami. Půdy u přístavných kontejnerů nabízíme i s PUR hranou a jsou opatřeny průchodkami. Korpus je v barvách antracit, šedostříbrná a bílá.

Také přístavné skříně kancelářské řady Standard rozšíří vaše pracovní místo. Jejich půda a dno jsou o síle 25 mm, korpus 18 mm a záda pak 8 mm. Skříně jsou vybaveny 17 mm vysokými rektifikačními kluzáky. Zadní strana skříní je pohledová, tudíž je možno je postavit do prostoru. V nabídce je i roletová skříň nebo půdy skříní s PUR hranou se dvěma průchodkami na kabely.

 

Záruka 2 roky