Potřebujete poradit? +420 606564375 (po-pá 8:00 - 16:00)
0

Jeden z nejpopulárnějších kancelářských nábytků. Nejvyšší kvalita, jedinečný design, široký sortiment prvků – to je základní charakteristika manažerského nábytku Born. Kombinací stolů, skříní a kontejnerů lze dosáhnout klasického vzhledu kanceláře nebo naopak zcela moderního. Kancelářský nábytek Born je nadčasový.

Je určen pro všechny , kdo upřednostňují jednoduché a čisté linie, kombinaci dřeva, kovu a skla. Zajímavým prvkem kancelářského nábytku Born je minibar a to rovnou ve třech provedeních. Jednak to jsou chladničky o objemu 20 a 29 litrů, jednak minibar jako skříňka s pultem, kde vnitřní prostor je určen pro chladničku max. velikosti 44x54,8x53,4 cm. 

 

Nábytek Born je vyroben z 3vrstvé  laminované dřevotřísky síly 38 a 25 mm s ABS hranami 2 a 0,45 mm v barvách Wenge Magic, Burgundy, Devon Oak a Dallas Hazel. Základní řada zahrnuje kancelářské a jednací stoly, kontejnery a policové  skříně, které lze doplnit o obkladové desky.

 

Psací stoly Born mají zaoblené boční strany pracovních desek. Tloušťka pracovní desek a podnoží všech stolů je 38 mm. Podnož a ekran stolů je dělená a jako spojovací část jsou kovové válečky stříbrné barvy.  Jednací přístavby stolů mají buď dřevěnou podnož nebo válcovou kovovou nohu. Rektifikace až 15 mm. 

 

Mobilní kontejnery jsou vyrobeny z desek tloušťky 28 mm. Zásuvky jsou vybaveny centrálním zámkem, instalovány  na tichém válečkovém vedení, úchytky zásuvek jsou zapuštěné, stříbrné. Samostatně stojící kontejnery  mají zásuvky s centrálním zámkem  a posuvné dveře a to buď dřevěné nebo prosklené v aluminiovém rámu.

Korpus policových skříní je laminované dřevotřísky tloušťky 25mm a ABS hranou 2 mm. Záda skříně HDF silná 3,2 mm v barvě vybraného dekoru. Vnitřní poličky jsou z dřevotřísky síly 18 mm a ABS hranou 0,8 mm. Policové skříně Born stojí na kovových hranatých nožkách s rektifikací do 15 mm.

Skříně lze vybrat jako komplet s již zabudovanými dveřmi nebo jako skládačku, kdy k základním policovým skříním lze zakoupit samostatně dveře dřevěné nebo prosklené podle velikosti dané skříně.

Na celou řadu kancelářského nábytku Born je záruka 5 let.