Potřebujete poradit? +420 606564375 (po-pá 8:00 - 16:00)
0
1 2
1 2
1 2

Spousta lidí dnes využívá možnosti pracovat z domova. V takovém případě již ale nestačí rozložit notebook u jídelního stolu. Je dobré si vytvořit místo určené pro práci. Znamená to najít jednak prostor v bytě, kde nebudeme rušení okolím, a jednak si jej vybavit potřebným nábytkem jako jsou pracovní stoly, kontejnery a různý policový systém k ukládání materiálů.

Mít vše při ruce je důležité a umožní nám to pracovat bez zbytečných přestávek. Důležité je vybrat nábytek do pracovny tak, aby se hodil k ostatnímu vybavení a nenarušoval obývací prostor. Proto dbejte na správný výběr materiálu a barvy. Pokud máte vyčleněnou pro práci samostatnou místnost, je to jednodušší, ale pokud je třeba pracovní místo začlenit do obývacích částí bytu nebo domu, je třeba postupovat s rozmyslem. 

 

Pracovní stoly - nejdůležitější část nábytku. Podle druhu práce vyberte velikost tak, abyste na něj uložili všechny věci, které při práci potřebujete nejčastěji. 

 

Kontejnery - idelání řešení úložného prostoru. Nezabere mnoho místa, pokud je kolečkách lehce se s ním manipuluje a je možné jej přostavit tam, kde je potřeba. Na výběr jsou kontejnery s různým počtem zásuvek nebo tužkovníky. 

 

Stojany na monitor - skvělý doplněk, který umožňuje nastavení výšky monitoru nebo notebboku do úrovní očí. Zároveň lze využít místo vzniklé mezi stojanem a stolem pro uložení drobností.