Potřebujete poradit? +420 606564375 (po-pá 8:00 - 16:00)
0
ID006482

Komoda JULIA - barva bílá - výška 92 cm

6 544 Kč
Doručení: 2-3 týdny

Informace o zboží

Rozměry

Hloubka 41 cm
Výška 92 cm
Šířka 81 cm

Popis

Komoda kolekce JULIA má tři prostorné zásuvky na válečkovém vedení, které vám pomohou udržet pořádek v pokojíčku. 

  • laminovaná MDF deska tl. 18 mm
  • 3x prostorné zásuvky
  • hloubka zásuvky 34 cm
  • záruka 2 roky

Nábytek kolekce JULIA se bude skvěle vyjímat v dívčím pokoji díky jemnému, půvabnému a elegantnímu designu. Netradičním prvkem této řady jsou úchytky tvořené otvory ve tvaru srdce. Nábytek je vyroben z kvalitních MDF desek o síle 18 mm. S ohledem na bezpečnost dětí má veškerý nábytek atesty a evropské certifikáty Hygienické normy třídy E1 se stupněm emise formaldehydu dle evropského EN165146 modelu.

Postel kolekce JULIA se vyrábí jako oboustranná, kdy při montáži volíme stranu šuplíku a zábrany. Zaoblené hrany zaručují bezpečnost dětí při používání. Dlouhé ložné desky jsou ve spodní části spojeny spojkou pro zpevnění konstrukce. Postel nabízíme v barvě bíléšedé nebo růžové.

Odpružený rám je vyrobený z vrstveně lepených březových lamel, profilovaných do lehkého oblouku, poskytující matraci dostatečnou oporu a ventilaci. Sada obsahuje plastové kryty proti vrzání.

K posteli lze dokoupit pěnovou matraci, která je vyrobena z vysoce kvalitní polyuretanové pěny. Pěna je zcela zdravotně nezávadna a neobsahuje škodlivé látky. Velmi dobře se přizpůsobuje tělu a poskytuje dostatečnou oporu a pohodlí. Mohou ji používat i alergici.

Postýlka kolekce JULIA je vyrobena z kvalitních MDF desek o síle 18 mm. Příčky jsou z přírodního borovicového dřeva. Rozměry spacího místa činí 120x60 cm. Rošt postele lze nastavit do třech výškových úrovní (shora 60/46/32 cm). Maximální doporučená tloušťka matrace je 10 cm. 

Šatní skříň kolekce JULIA je vyrobena z laminované MDF desky. Skříň je uvnitř rozdělena na dvě části, z nichž jedna má tyč na ramínka s oblečením a druhá 4 police. Pro rozšíření úložného prostoru jsou součástí skříně dvě zásuvky

Knihovna kolekce JULIA má osm otevřených polic o rozměrech 30x42x34 cm a dvě uzavřené police o rozměrech 42x42x34 cm.