Potřebujete poradit? +420 606564375 (po-pá 8:00 - 16:00)
0
ID006449

Komoda KUBI - barva bílá - 90x100x47 cm

6 968 Kč
Doručení: 2-3 týdny

Informace o zboží

Rozměry

Hloubka 47 cm
Výška 90 cm
Šířka 100 cm

Popis

Komoda kolekce KUBI má tři prostorné zásuvky, které vám pomohou udržet pořádek v pokojičku. Zásuvky se dají plně vysunout a mají tiché dovírání. Rukojeti jsou vyrobeny z masivního dubového dřeva, chráněného matným lakem. Komoda je vyrobena z 18 mm MDF desky. Pro bezpečnost dětí má komoda zádovou lištu pro montáž nábytku ke stěně.

  • MDF deska tl. 18mm
  • nabízíme také v šedé barvě
  • plný výsuv zásuvek
  • tiché dovírání
  • nohy a úchytky vyrobeny z masivníko lakovaného dubového dřeva
  • jednoduchá montáž
  • záruka 2 roky

 

Dětská kolekce nábytku KUBI se vyznačuje svým moderním skandinávským stylem. Nabízíme jej ve dvou barvách a to v bílé a šedé. Nábytek je vyroben z ekologických materiálů, které splňují hygienické normy třídy E1 s úrovní emisí formaldehydu dle evropského modelu EN165146. Taktéž použité laky jsou bezpečné pro děti splňující požadavky evropské normy EN 71/3:2014. Veškerý nábytek je vyroben z MDF a laminované dřevotřísky.

Postele dětské kolekce KUBI nabízíme v barvě bílé a šedé. Rozměr spacího místa činí 180x80 cm. Rozměry postele jsou pak 184x84 cm. Nohy jsou vyrobeny z masivního dubového lakovaného dřeva. Dlouhé ložné desky jsou ve spodní části spojeny spojkou pro zpevnění konstrukce. Maximální nosnost postele je do 100 kg.

K posteli lze dokoupit pěnovou matraci, která je vyrobena z vysoce kvalitní polyuretanové pěny. Pěna je zcela zdravotně nezávadna a neobsahuje školdivé látky. Velmi dobře se přizpůsobuje tělu a poskytuje dostatečnou oporu a pohodlí. Mohou ji používat i alergici.

Dětská postýlka kolekce KUBI je vyrobena z 18 mm a 25 mm laminované dřevotřísky. Nohy a příčky postýlky jsou z přírodního masivního dubového dřeva. Rozměr spacího místa činí 120x60 cm. Doporučovaná výška matrace je 13 cm.

Noční stolek dětské kolekce KUBI je vyroben z 18 mm MDF desky. Skříňka je opatřena jednou policí pro uložení knížek a jiných věcí. Dvířka nočního stolku jsou univerzální a lze je namontovat na jakoukoli stranu. Nohy a rukojeť jsou vyrobeny z masivního lakovaného dubového dřeva. 

Skříně dětské kolekce KUBI stojí na dřevěných dubových nohách. Uvnitř skříně se nachází 5 prostorných polic a kovová tyč na ramínka. Úchytky jsou taktéž vyrobeny z masivního dubového dřeva. Dveře skříně jsou vybaveny systémem tichého zavírání. Pro bezpečnost je možno skříň připevnit ke stěně.