Potřebujete poradit? +420 606564375 (po-pá 8:00 - 16:00)
0

CREATOR je série psacích stolů, skříní a komod vyrobených z nejkvalitnějších materiálů, která najdou uplatnění jak v pracovnách, tak v kancelářích pro vedoucí zaměstnance, manažery nebo vedení společnosti. Kolekce Creator díky své rozmanitosti umožňuje vybavit celou kancelář.

Stoly řady CREATOR jsou kompromisem mezi moderním designem a snahou o maximální ergonomii. Pracovní deska je upevněna na kovovém rámu. Pracovní desky jsou o síle 18 mm potažené 2 mm ABS hranou. Kovová konstrukce a nohy stolu jsou práškově lakované. Kovové nohy jsou celosvařované s obdélníkovým profilem ve tvaru písmene O nebo U. Nabízíme samostatné pracovní stoly, pracovní stoly s bází komody a pracovní stanice pro více osob.

Komody a kontejnery řady CREATOR jsou neodmyslitelným prvkem kanceláře. Řada Creator nabízí boční komody se šuplíky, prostorem pro PC a police na dokumenty i zásuvkové kontejnery umístěné v rovině s deskou. Vnější desky jsou o síle 18 mm potažené 2 mm ABS hranou. Vnitřní korpusy jsou o síle 18 mm, na pohledových hranách jsou potaženy 2 mm ABS hranou.

Kancelářské skříně řady CREATOR umožňují optimální upořádání kancelářských prostor. Dodatečné obložení na každé straně skříně umožňuje její umístění uprostřed místnosti ve formě stěn oddělující pracovní místa. Vnější obkladové desky o síle 18 mm obklopují vnitřní korpusy: shora, ze stran, zezadu a zespodu skříně. Vnitřní korpusy skříní jsou o síle 18 m, na pohledových hranách jsou potažené 2 mm ABS hranou. Zásuvky skříní jsou opatřeny kuličkovým vedením s maximální nosností 20 kg.