Potřebujete poradit? +420 606564375 (po-pá 8:00 - 16:00)
0
ID005880

Rohová policová skříň otevřená nízká IMAGO - výška 82,3 cm - US3- výběr barev

1 716 Kč
Doručení: 2-4 týdny

Varianta zboží

Informace o zboží

Rozměry

Hloubka 36,5 cm
Výška 82,3 cm
Šířka 36,5 cm
ABS hrany 2 mm
Síla desek půdy a dna 22 mm
Síla ostatních desek 18 mm

Parametry

Materiál 3vrstvá laminovaná dřevotříska
Barva ořech / hruška / popel / bílá / venge / krémová-metallic / venge - metallic
Rektifikace 15 mm

Popis

  • 3 police 
  • záruka 5 let

Modularita prvků kolekce Imago a široký rozsah velikosti stolů umožňuje efektivní vybavení jakýchkoli kancelářských prostor a  pracovišť dle potřeb uživatele. Jedná se nejoblíbenější řadu kancelářského nábytku pro svou variabilitu, barevné možnosti a velmi přívětivou cenu. Na všechny produkty řady Imago je záruka 5 let.

Kancelářský nábytek je vyroben z třívrstvé laminované dřevotřísky s ABS hranami tloušťky 2 mm. Laminát je odolný proti opotřebení impregnovaný melaninem pryskyřice.

Kancelářské stoly Imago mají pracovní desku i podnož ze dřeva. Pracovní desky stolu jsou tloušťky 22 mm a ostatní části stolu 18 mm. Stůl je na rektifikačních nožkách s rozsahem až 15 mm. V nábytkové řadě jsou jak pracovní stoly rovné, tak i rohové, tvarové. Psací stoly je možno doplnit o jednací nástavby různých velikostí, přepážky a stojany pro PC.

Nedílnou součástí pracovních stolů je vždy kontejner na kancelářské potřeby.  Imago nabízí  přístavné kontejnery, které jsou stejné výšky jako pracovní stůl, a je možno přistavit je ke stolu a rozšířit tak pracovní plochu. Další variantou jsou kontejnery mobilní s možností zasunutí kontejneru pod kancelářský stůl. Kontejnery jsou vybaveny zámkem u horní zásuvky.

Kancelářský nábytek Imago disponuje velmi širokou škálou kancelářských policových skříní a to výšky 82,3 cm, 120 cm a 197,5 cm. Skříně jsou ve variantách otevřené policové skříně, skříně s dřevěnými dveřmi, skříně se skleněnými dveřmi a kombinované skříně. Skla skříní jsou tónovaná v barvě bronz a mají tloušťku 4 mm. Dřevěné dveře jsou tloušťky 18 mm s ABS hranou 0,8 mm. Úchytky kovové. Pro ukončení skříňových sestav se používají rohové policové skříně.