Potřebujete poradit? +420 606564375 (po-pá 8:00 - 16:00)
0
ID002782

Boční dělící panel s čalouněním 95x50 cm - 76p031

3 781 Kč
Doručení: 2-4 týdny

Varianta zboží

Informace o zboží

Rozměry

Tloušťka 1,6 cm
Délka 95 cm
Výška 50 cm

Popis

Boční dělící panel s čalouněním  95x50 cm 

  • pro stoly hloubky 95 cm 
  • tloušťka dělícího panelu 16 mm
  • vyrobeno z DCP
  • ochranná hrana 1 mm
  • zaoblené rohy 
  • upevněno pomocí speciálních držáků
  • určeno pro stoly Light a Standard

Kancelářský nábytek Smart je prvoúčelově určen pro personál. Předností této nábytkové řady je možnost kombinací různých stolů vytvoření skupinových pracovních míst, což umožňuje optimalizovat výdaje na zařízení prostor kanceláře. Široký výběr dělících panelů na druhou stranu zajistí pro zaměstnance pocit soukromí a klid na práci. Velkou výhodou u kancelářského nábytku Smart, díky využití sofistikovaných montážních prvků, je možnost opakovaných montáží bez toho, že by se nábytek poškodil.

Záruční doba kancelářského nábytku Smart je 3 roky.

Kancelářský nábytek Smart je vyroben z kvalitního nezávadného materiálu, DCP s dvoustranným melaninovým povrchem tloušťky 22 mm a 16 mm, s dlouhou životností.  Vše opatřeno ABS hranou odolnou proti úderům o síle 2 nebo 1 mm.

U zásuvek kontejnerů nejsou klasické úchytky , ale z boku jsou výstupky pro pohodlné otevírání.

Řada kancelářského nábytku Smart zahrnuje psací stoly dvou typů – Light a Standard – přístavné stoly – kontejnery a boxy – bench systémy (zde se počítá s vedením kabeláže) – skříně – doplňky .

Psací stoly kancelářského nábytku Smart jsou dvou typů : Light a Standard. Rozdíl je v použitých materiálech a v designovém provedení. Oba typy psacích stolů mají varianty rovné pracovní desky a desky ergonomicky tvarované.

Kancelářské stoly LIGHT – hloubka u rovných stolů je 67 cm, u ergonomických stolů 67*95 cm . Tloušťka pracovní desky je 22 mm s ABS hranou 2 mm a dekorativním stříbrným proužkem. Ostatní části stolů jsou vyrobeny z DCP 16 mm a ABS hranou 1mm.

Všechny stoly Light mají rektifikační nožky k vyrovnání nerovností podlahy.

Kancelářské stoly STANDARD – rovněž ve dvou variantách pracovních desek – rovné a ergonomicky tvarované. Rovné jsou s hloubkou 67 a 78 cm, ergonomické o rozměrech 67*95 cm. Pracovní desky a podnože stolů jsou vyrobeny z desky tl. 22 mm s ABS hranou 2 mm s dekorativním stříbrným proužkem. Čela stolů (ekrany) jsou z desek tl. 16 mm.

Mezi pracovní deskou a přední části podnože je vložen   dělící dekorativní prvek ve tvaru válečku stříbrné barvy.

Kontejnery kancelářského nábytku Smart mají dvě verze – přístavné a mobilní. Oba druhy se vyrábějí se zámkem

Přístavné kontejnery mají půdu tl. 22 mm a perfektně tak navazuje na pracovní desku stolu. Ostatní části jsou z desek tl. 16 mm. Horní zásuvka je opatřena zámkem. Válečkové vedené zásuvek zajišťuje tiché a lehké vedení. Nožky kontejnerů jsou stříbrné barvy , čtvercového tvaru.

Mobilní kontejner 76T201 – vyrobeny z desek tl. 16 mm s ABS hranou 1 mm.Boky,záda a horní zásuvka mírně přesahují nad půdu kontejneru. Do této části lze vložit půdu čalouněnou . Kontejner je tak možno využít i k sezení.

Mobilní kontejner 76T211 je klasický kontejner na kolečkách, vyroben z desek tloušťky 16 mm.

Kontejnery nemají klasické úchytky k otevírání zásuvek. Pro tento účel jsou určeny elegantní , designové výstupky z boku kontejneru.

 

    Praktickým prvkem stolů jsou BENCH SYSTÉMY.       Otevírací lišta po celé délce stolu určená k uložení kabeláže.

Kancelářské skříně Smart – Půda skříní má tl. 22 mm, ostatní části jsou desky tl. 16 mm. Systém nabízí tři výšky skříní – 73,7 cm, 107,9 cm a 210,5 cm. Záda skříní jsou ze sololaku instalována do drážky.

Skříně jsou ve variantách policové otevřené, s dřevěným dveřmi nebo se skleněnými dveřmi v MDF rámu. Dále pak jsou to skříně šatní s hloubkou 42 cm nebo 61,6 cm. Všechny skříně jsou na stříbrných nožkách čtvercového tvaru.

Řada kancelářského nábytku Smart nabízí navíc  mnoho doplňků jako jsou např. niky, dělící panely pro pracovní stoly a to čelní i boční, konferenční stolky.