Potřebujete poradit? +420 606564375 (po-pá 8:00 - 16:00)
0
ID005316

Jednací stůl TRIVEX - 360x140 cm - dub pískový/černá

44 176 Kč
Doručení: 2-4 týdny

Informace o zboží

Rozměry

Hloubka 140 cm
Výška 76 cm
Šířka 360 cm

Popis

Jednací stůl TRIVEX -  360x140 cm - dub Charleston/bílá 

  • v barvě dub pískový část stolové desky, podnož stolu, spodní police stolu
  • v lesklé černé barvě - střední část stolové desky,středová opěrná část stolu
  • tloušťka stolové desky a boků stolu 38 mm , ABS hrana 2 mm
  • rektifikace pro vyrovnání nerovností podlahy 12mm
  • uzaviratelný zásuvkový panel s těsnícími černými kartáčky (2x elektrická zásuvka, USB, síťové zásuvky)
  • záruka 3 roky 

Kancelářský nábytek Trivex je primárně určen pro manažery společnosti. Všechny části nábytku jsou vyrobeny z certifikovaných materiálů, ekologicky a zdravotně nezávadných. Jedná se o dřevovláknitou desku DCP s povrchovou úpravou – lamino. Síla desek je 38 a 18 mm a ABS hranou zpravidla 2 mm.Doplňkové části stolů, kontejnerů, skříní jsou vyrobeny z vysoce lesklé desky Acryline.

Pracovní desky stolů a boky stolů jsou vyrobeny z DCP tloušťky 38 mm, čímž celý stůl působí majestátně a luxusně. Na ostatní části stolů je použita deska DCP o síle 18 mm.Součástí vybavení stolů je zásuvkový panel s těsnícím kartáčem, kde se nachází dvě elektrické zásuvky a USB. Pro upevnění kabelů je pod stolovou deskou k tomu určený držák. Rektifikace umožňuje regulovat nastavení výšky až 12mm.

Kontejnery jsou vyrobeny v dekoru dřeva a čela zásuvek v lesklém provedení. Jsou vybaveny centrálním zámkem. Zásuvky jsou na skrytém kuličkovém vedení, výsuv je úplný , zavírání s tlumením. Horní zásuvka je vybavena  vyjímatelným kancelářským organizérem.

Komody mají stejným způsob instalování zásuvek jako kontejnery. Navíc mají komody jedny nebo dvoje dveře. Mezi zásuvkami a pravým dveřmi je vertikálně vložen zrcadlový panel a černý těsnící kartáč. Kontejnery mají rovněž rektifikaci umožňující výškové nastavení až 12 mm.

Všechny dveře skříní a komod mají systém tichého zavírání. Vysoké skříně je vhodné kvůli bezpečnosti připevnit ke zdi.