Potřebujete poradit? +420 606564375 (po-pá 8:00 - 16:00)
0
ID006174

Kancelářská skříň Berlin - výška 119 cm - KB83.0305

3 336 Kč
Doručení: 2-4 týdny

Varianta zboží

Informace o zboží

Rozměry

Hloubka 42,2 cm
Výška 119,5 cm
Šířka 39,9 cm

Popis

Kancelářská skříň  Berlin - výška 119 cm -  KB83.0305

  • nízké dveře - barva dekoru viz. Možnosti
  • panty dveří na pravé straně
  • korpus z DCP tloušťky 18 mm 
  • půda skříně z DCP 28 mm s ABS hranou 2 mm v dekoru dřeva 
  • police z desek tloušťky 22 mm
  • lze opatřit horní dekorační obkladovou desku z DCP tl. 28 mm - viz. možnosti
  • pokud skříň dáváte do sestavy je možné obkladové desky na celou sestavu skříní stojících vedle sebe objednat samostatně

- korpusy skříní se vyrábí z DCP o síle 18 mm v základní barvě šedé. Půdy skříní jsou DCP o síle 28 mm s rýhovanou hranou ABS 2 mm v doplňkových barvách. Záda skříní jsou z DCP o síle 18 mm v základní barvě a jsou upevněny po celém obvodu do drážky. Police jsou DCP o síle 22 mm v základní barvě, jejich výšku je možné regulovat. Jsou upevněny pomocí držáků polic systému CLOCK a současně celou konstrukci zpevňují. Skříně se instalují na soklové nohy o výšce 120mm. Dveře z DCP o síle 18 mm jsou opatřeny hranou ABS 2 mm, vyrábí se v doplňkové barvě a jsou vybaveny zámkem . Skleněné dveře jsou z bezpečnostního tonovaného skla v hlinikovém rámu. Dveře se instalují na kovové závěsy s mechanismem rychlé montáže a dají se regulovat ve třech směrech. Všechny dveře jsou vybaveny speciálním tlumičem pro tiché zavířání. Uchytky jsou plastové, v hliníkové barvě. 

Kancelářský nábytek Berlin je tvořen základní řadou nábytku Berlin a doplňkovou řadou Berlin Lux. Kancelářské stoly spolu s přístavnými prvky lze jednoduše skládat do pracovních míst různých tvarů a velikostí dle požadavku daného pracovníka. Stoly Berlin Lux jsou již do kompletních pracovních míst přizpůsobeny. Veškerý nábytek do kanceláře Berlin je dvoubarevný – korpusy jsou na výběr ve třech základních barvách šedá, bříza a hnědočerná. Další prvky nábytku jako stolové desky, čela zásuvek dveře skříní jsou v barvách bříza, venge, merano, cocobolo nebo driftwood. Pro výrobu nábytku byly použity kvalitní dřevovláknité desky DCP o síle 28 mm a 18 mm s ABS hranami 2 mm.

Kancelářské stoly Berlin mají netradiční tvar stolové desky a  jsou ve dvou variantách – s dřevěnou podnoží nebo kovovou podnoží. Kovová podnož je ve tvaru L spojena rovněž kovovým panelem. Vše v hliníkové barvě. Pracovní desky stolu mají tloušťku 28 mm ostatní dřevěné části jsou vyrobeny z desek tloušťky 18 mm.

Zásuvkové kontejnery jsou přístavné a mobilní. Mobilní kontejnery mají výšku tak, aby se pohodlně daly zasunout pod stůl. Přístavné kontejnery mají stejnou výšku jako pracovní plocha stolu a slouží zároveň jako rozšíření pracovního prostoru. Vzhledem k netradičnímu tvaru stolu věnujte při výběru vhodného kontejneru větší pozornost. Půda kontejneru je vyrobena z desky o síle 28 mm, ostatní části z desky o síle 18 mm. Zásuvky jsou instalovány na kovové vedení s nylonovými válečky s možností úplného výsuvu a samozavíráním. Úchytky jsou plastové. Všechny kontejnery jsou vybaveny centrálním zámkem.

Kancelářské skříně, policové skříně a šatní skříně. Půda skříně je vyrobena z desek tloušťky 28 mm, ostatní části tloušťka 18 mm. Skříně mají pevná pohledová záda a lze je díky tomu umístit v prostoru kanceláře jako přepážku. Dveře skříní jsou vybaveny systémem tichého zavírání. Při sestavení skříní do řady je možné využít horní obkladovou desku pro celou sestavu.

90% nábytku Berlin a Berlin Lux držíme skladem .