Potřebujete poradit? +420 606564375 (po-pá 8:00 - 16:00)
0
ID006074

Psací stůl PROX 540716 - rozměr 158x163 cm - dvě pracovní místa - výběr barevného provedení

9 915 Kč
Doručení: 4-6 týdnů

Varianta zboží

Informace o zboží

Rozměry

Hloubka 163 cm
Síla stolové desky 18 mm
Šířka stolu 158 cm
Výška stolu 74,3 cm

Parametry

Barva dub Hamilton | bílá | černý grafit
Rektifikace ANO

Popis

Stoly z řady PROX jsou jednomístné nebo dvoumístné. Podnož je vyrobena z kovového profilu 30x20 mm a 20x20 mm v bílé nebo černé barvě.

U jednomístných stolů je dekorační a zpevňovací vzpěra ve tvaru X, u dvoumístných stolů ve tvaru V. Konstrukce je vybavena rektifikací +-15mm.

Dvoumístné stoly mají mezi pracovními deskami mezeru 30 mm např. pro protáhnutí kabelů. Navíc je možné doplnit stůl o kabelový organizér, který se umisťuje pod pracovní desku, a o kabelovou průchodku.

Na oba typy stolů lze instalovat clonu nohou (lub) trojúhelníkového tvaru v levé nebo pravé variantě. Dalším možným doplňkem stolů je dělící panel pro odrušení jednotlivých pracovních míst. Dodávají se ve dvou variantách – pro samostatný pracovní stůl a pro stůl pro dvě osoby.

                                 Přednosti stolů Prox

  • pevná kovová konstrukce 
  • rektifikace +- 15 mm
  • široký výběr doplňků (průchodky, clona nohou, dělící panel, kabelový organizér)
  • výběr barevného provedení 
  • záruka 5 let 

Kancelářský nábytek PROX je designovou lahůdkou mezi nábytkem do kanceláře určeným pro administrativu. Výrazným prvkem pracovních stolů je kovová konstrukce se vzpěrou ve tvaru písmene X. Stoly tak opticky působí vzdušně a lehce. Pro uložení dokumentů, šanonů a dalších kancelářských potřeb nabízí řada PROX policové skříně v klasickém dřevěném provedení nebo s kovovou konstrukcí, která perfektně ladí s designem stolů. Nábytek PROX nabízí spoustu možností pro zařízení moderní a funkční kanceláře nebo firemních prostor typu „open space“.