Potřebujete poradit? +420 606564375 (po-pá 8:00 - 16:00)
0
ID006139

Konferenční stolek SMARTEX 411.601 - 90x90 cm - výběr barevného provedení

5 975 Kč
Doručení: 2-4 týdny

Varianta zboží

Informace o zboží

Rozměry

Délka stolu 90 cm
Hloubka 90 cm
ABS hrany ano
Síla ostatních desek 18 mm
Síla stolové desky 38 mm
Výška stolu 50 cm

Parametry

Rektifikace +-15 mm

Popis

U kancelářských stolů Smartex si lze vybrat rovnou nebo asymetrickou stolovou desku. Vyrábějí se z DCP o síle 38 mm. Lub stolu je rovněž z DCP o síle 18 mm. Po obvodu stolové desky je dekorativní dvoubarevná akrylátová 3D hrana. Součástí stolu jsou dvě kabelové průchody a rektifikační nožky s možností regulace výšky do 15 mm

Kancelářský nábytek Smartex zaujme svým asymetrickým designem hodící se do managerských kanceláří. Předností této řady je nespočet možností kombinací stolů. Lze vytvořit samostatný jednací či psací stůl, nebo sestavit si různě psací stůl s jednacími prvky. V případě potřeby úložného prostoru lze kancelář doplnit o přístavné či mobilní kontejnery nebo šatní a policové skříně. Řada Smartex je vyrobena z kvalitního nezávadného materiálu. 

Pracovní stoly Smartex jsou ve dvou možných barevných variantách. Kombinovaná, kdy lub a doplňková stolová deska jsou v barvě bílé a zbytek stolu je ve Vámi vybraném dekoru. Druhou variantou je, že stůl je v jednotném Vámi zvoleném dekoru dřeva.

Jednací stoly Smartex jsou výjimečné svými neomezenými možnostmi. Lze si vybudovat samostatný jednací stůl různých rozměrů nebo ho upevnit k pracovnímu stolu. Pracovní desky jsou vyrobeny z DCP o tl. 38 mm s a jsou opatřeny akrylátovou 3D hranou. Lub stolu a centrální podnože jsou o síle 18 mm. Rektifikační nožky je možno regulovat do výšky 15 mm.

 

Přednosti konferenčního stolu Smartex 411.601: 

  • stolová deska a podnož z DCP tl. 38 mm
  • stolová deska  opatřena dvoubarevnou akrylátovou 3D hranou
  • podnož z ABS hranou 2 mm
  • lub a police z DCP tl. 18 mm s ABS hranou 0,5 mm
  • rektifikační nožky s regulací do 15 mm

 

Kontejnery kancelářského nábytku Smartex jsou dostupné ve dvou verzích – přístavné a mobilní. Oba druhy se vyrábí s centrálním zamykáním. Korpusy jsou vyrobeny z DCP tl. 18 mm. Boky a dno jsou opatřeny ABS hranou o síle 0,5 mm, čela zásuvek mají ABS hranu 2 mm. Válečkové vedení pak zajišťuje tichý a lehký dojezd. Zásuvky zdobí designové úchytky v bílé či niklové barvě.

Skříně a konzolové police kancelářské řady Smartex jsou převzaty z kancelářské řady Wels. Ke skříním je možno opatřit dveře z DCP tl. 18 mm anebo skleněné v hliníkovém rámu. Konzolové police jsou vyrobeny z DCP o síle 38 mm a její maximální zatížení je do 4 kg. Vnější strany police zkrášluje akrylátová 3D hrana. Zadní strana je pak opatřena ABS hranou 0,5mm. 

Korpus skříní a jejich polic jsou vyrobeny z DCP tl. 18 mm. Záda jsou ze sololaku o síle 3 mm. Hloubka polic je 40,4 cm. Skříně stojí na rektifikačních nožkách. Policové skříně nabízíme v několika variantách – úzké a široké se 2,3 a 5 úrovněmi polic. Korpusy šatních skříní jsou dodávány pouze v šedé barvě. Lze opatřit dekorační obkladové desky, vyrobeny z DCP tl. 38 mm, v různých dekorech dřeva. Šatní skříň je dostupná s výsuvným věšákem nebo s věšákovou tyčí.

Záruční doba kancelářského nábytku Smartex jsou 2 roky.