Potřebujete poradit? +420 606564375 (po-pá 8:00 - 16:00)
0
ID006088

Mobilní kontejner PROX - 542453 - centrální zámek - čalouněná půda - výběr barevného provedení

5 486 Kč
Doručení: 4-6 týdnů

Varianta zboží

Informace o zboží

Rozměry

Hloubka 50,4 cm
Výška 60,8 cm
Šířka 40,8 cm

Parametry

Barva dub Hamilton | bílá | černý grafit

Popis

Mobilní kontejnery k pracovním stolům jsou vyrobeny z dřevovláknité desky DCP o síle 18 mm a s ABS hranou 2 mm. Kontejnery jsou vybaveny centrálním zámkem. Zásuvku jsou instalovány na válečkovém vedení. Kovové úchytky mají jednoduchý rovný tvar a lze si vybrat mezi černou nebo bílou barvou. V nabídce je i mobilní kontejner s čalouněnou půdou. Čalouněná vložka se připevňuje k půdě kontejneru lepící páskou. Na výběr je několik barev v potahové látce Flash – 100% polyester, vzhledově jemně tkaná látka -  a Vlna  - 100% polyester, vzhledově měkká látka s příjemných vlněným povrchem.

  • centrální zámek 
  • vedení zásuvek s tlumením 
  • kovové úchytky v černé nebo bílé barvě 
  • čalouněná půda 
  • záruka 5 let 

Kancelářský nábytek PROX je designovou lahůdkou mezi nábytkem do kanceláře určeným pro administrativu. Výrazným prvkem pracovních stolů je kovová konstrukce se vzpěrou ve tvaru písmene X. Stoly tak opticky působí vzdušně a lehce. Pro uložení dokumentů, šanonů a dalších kancelářských potřeb nabízí řada PROX policové skříně v klasickém dřevěném provedení nebo s kovovou konstrukcí, která perfektně ladí s designem stolů. Nábytek PROX nabízí spoustu možností pro zařízení moderní a funkční kanceláře nebo firemních prostor typu „open space“.

Stoly z řady PROX jsou jednomístné nebo dvoumístné. Podnož je vyrobena z kovového profilu 30x20 mm a 20x20 mm v bílé nebo černé barvě. U jednomístných stolů je dekorační a zpevňovací vzpěra ve tvaru X, u dvoumístných stolů ve tvaru V. Konstrukce je vybavena rektifikací +-15mm. Dvoumístné stoly mají mezi pracovními deskami mezeru 30 mm např. pro protáhnutí kabelů. Navíc je možné doplnit stůl o kabelový organizér, který se umisťuje pod pracovní desku, a o kabelovou průchodku. Na oba typy stolů lze instalovat clonu nohou (lub) trojúhelníkového tvaru v levé nebo pravé variantě. Dalším možným doplňkem stolů je dělící panel pro odrušení jednotlivých pracovních míst. Dodávají se ve dvou variantách – pro samostatný pracovní stůl a pro stůl pro dvě osoby.

Skříně PROX jsou ve dvou variantách – s dřevěným nebo kovovým korpusem.

Korpus skříní v šedé barvě a je vyroben z dřevovláknité desky DCP o síle 18 mm. Záda skříní jsou buď z DCP 18 mm nebo z HDF 3 mm , obojí v barvě korpusu. Skříně jsou vybaveny rektifikací s možností nastavení +-15mm. Otevřené policové skříně je možné vybavit dveřmi dřevěnými nebo skleněnými (síla skla 4 mm). Vzájemnou kombinací dveří  lze vytvořit různé sestavy. Dveře mají integrovaný tlumič a lze je otevřít až do úhlu 105˚. Úchytky jsou stejně jako u kontejnerů kovové v barvě černé nebo bílé.

Šatní skříně jsou ve dvou velikostech . Skříň hloubky 422 mm je vybavena výsuvným věšákem, skříň hloubky 622 mm má standardní věšákovou tyč.

Ke skříním z DCP (s šedým korpusem) se vyrábí horní obkladové desky v šesti délkách pro 1- 6 dveří vedle sebe. Obkladové desky ve vybraném dekoru jsou z dřevovláknité desky DCP tl. 18 mm s ABS hranou 2 mm a 0,5 mm. Upevnění je pomocí vrutů (součást baleni).

Korpus skříní je vyroben z kovových profilů 20x20 mm v bílé nebo černé barvě. Desky polic jsou z dřevovláknité dřevotřísky tl. 18 mm s ABS hranou 2 mm. Skříně střední mají horní půdovou desku, vysoké skříně jsou bez půdy. Pro možnost vyrovnání nerovností podlahy jsou nožky s rektifikací +- 15 mm. Kovové skříně je vhodné připevnit ke zdi pomocí přiloženého kování.

Skříně s kovovými profily lze dovybavit horní obkladovou deskou z DCP tl. 18 mm a s ABS hranou 2 mm a 0,5 mm. Desky jsou ve dvou velikostech – pro úzkou skříň a skříň širokou.

Police mají pohledová záda z dřevovláknité desky DCP tl. 18 mm a s ABS hranou 2 mm. Lze je využít jako police k zavěšení na stěnu ( mají instalovány 2 závěsy) nebo je možné postavit na středně vysoké skříně z DCP jako nástavbu. Skříně se upevňují pomocí vrutů, které jsou součástí dodávky.