Potřebujete poradit? +420 606564375 (po-pá 8:00 - 16:00)
0
ID002234

Policová přepážka EVROPA - výška 115 cm - 194133

9 555 Kč
Doručení: 2-4 týdny

Varianta zboží

Informace o zboží

Rozměry

Délka 121,2 cm
Hloubka 40,8 cm
Výška 115,1 cm

Popis

Policová přepážka  EVROPA - rozměr 121,2x115,1 cm - 194133

  • tlošťka materiálu dna, půdy a boků 28 mm
  • vnitřní police z DCP 18 mm
  • vhodné i  jako samostatně stojící policová skříň 
  • pro zpevnění je možno využít záda a to celoplošná  nebo zpevňující zádová vložka 
  • možno doplnit o posuvné dveře z DCP -  model 195633
  • rozměr jednoho bloku 37,2x34,4 cm
  • rektifikační nožky 

Jednotlivé prvky kancelářského nábytku Evropa umožňují sestavení pracovních míst pro jednotlivce nebo skupiny zaměstnanců.
Pro výrobu byly použity kvalitní, zdravotně nezávadné a ekologické materiály - laminovaná dřevotříska DCP tloušťky 28 mm pro pracovní povrchy a dekorační desky, tloušťky 18 mm pro ostatní konstrikční prvky a sololak tloušťky 3 mm pro dna zásuvek a záda skříní. Vše s ABS hranou 2mm a 0,5 mm. 

 Pracovní stoly se vyznačují vysokou kvalitou zpracování s doplňky jako nosník pro uložení kabelů, průchodky , regulace výšky. Pracovní místa lze jednoduše od sebe oddělit pomocí policových systémů nebo paravánů. Kancelářské stoly mají kovovou hranatou podnož s profilem 50x50 mm ve tvaru U, klasickou dřevěnou podnož nebo podnož na kolečkách. U kovových podnoží vede středem stolu kovový nosník využitelný pro uložení kabeláže. Psací stoly je možné využít samostaně nebo vytvořit tzv. pracovní stanici sestavou do dvou nebo čtyř pracovních míst. Další variantou jsou stoly se zkrácenou podnoží, kdy jednu podnož nahrazuje přístavný kontejner.Pracovní desky stolů mají rovný nebo ergonomický tvar. Samostatnou skupinu tvoří mobilní stoly a mobilní skládací stoly s fixačním mechanismemzabraňujícímu protáčení. Na všechny stoly lze umístit přepážky nebo paravány připevněné ke stolové desce pomocí držáků.

Policové přepážky jsou variabilní vairantou rozdělení pracovního prostoru. Přepážky třístupňové ve tvaru U a L se používají k pracovním stolům. Samostatné policové stěny se mohou využít jako klasické policové skříně nebo k  rozdělení mísnosti. Na zadní část polic je možné pro zpevnění konstrukce použít celoplošná záda nebo menší zádové vložky. Zepředu mohou být police otevřené nebo s dřevěnými nebo prosklenými posuvnými dveřmi.

Kancelářské policové skříně mají korpus v šedé barvě a k nim lze dokoupit  dveře v barvě vybraného dřeva a horní obkladové desky na každou skříň zvlášť nebo jednu dlouhou horní obkladovou desku na sestavu skříní stojících vedle sebe. Pokud do sestavy skříní zakomponujete i skříň šatní, je nutno vybrat šatní skříň se stejnou hloubkou. 

Mobilní kontejnery mají v horní úzké zásuvce plastovou přihrádku pro kancelářské potřebyÚchytky jsou zapuštěné a pro zásuvky je použito válečkové vedení. Přístavné kontejnery mají stejnou výšku jako pracovní stůl a využívají pro rozšíření pracovní plochy. Rovněž mají v první zásuvce plastovou vložku pro kancelářské potřeby, zapuštěné úchyty a rektifikaci. Kombinované kontejnery se využívají jako opěra pro stoly se zkrácenou podnoží. Kromě klasických zásuvek mají niku pro uložení PC, větší varianty i další úložný prostor s posuvnými dveřmi. V půdě kombinovaného kontejnure je instalována průchodka na kabely.