O nás

 

Vážení zákazníci,

 

 firma  se začala zabývat stavebními úpravami interiérů a jejich vybavení již od roku 2005. Za dobu své působnosti jsme si vybudovali pozici na trhu, úspěšně ji rozvíjíme a zařadili jsme se se svým sortimentem mezi stabilní firmy v České republice.  Mezníkem se stal rok 2010, kdy jsme otevřeli eshop  silně zaměřený na kancelářský nábytek.

Na našich internetových stránkách najdete širokou nabídku výrobků od prověřených,  převážně českých výrobců.  Pokud se stěhujete, zařizujete kancelář či přestavujete tu stávající a uvažujete o koupi zařízení do své kanceláře, bytu, restauračních zařízení obraťte se na nás.  Jsme tím pravým odborníkem. Základem každé kanceláře jsou židle. Sortiment židlí nabízíme a neustále jej rozšiřujeme tak, aby u nás vámi zakoupený výrobek byl zárukou vaší spokojenosti. Pro velkoobchody i pro maloodběratele dodáváme a také dovážíme kvalitní křesla v různých cenových relacích, které splňují požadavky zdravého sezení. Designéři firmy čerpají z bohaté nabídky předních evropských návrhářů o moderních trendech a ergonomii zdravého sezení. Díky výrobě v ČR dokážeme pružně reagovat na každou objednávku a vyhovět i specifickým požadavkům i na jednací židle. Potahové materiály jsou voleny tak, aby vhodně doplňovaly zvolený interiér a současně zabezpečovaly vysokou životnost. Židle nejsou důležité jen do kanceláří, ale i v dílnách a halách splňují svoji úlohu různé dílenské a pracovní židle. Pro čekání na jednání a různé porady nebo čekání u lékaře dodáváme i lavice do čekáren. Nebo i různé sedací soupravy do čekáren a kanceláří. Nemusíte svou kancelář jenom doplňovat nebo zvelebovat, ale můžete použít  kancelářské sestavy a vybavit si kanceláře v jednom stylu a ve stejném designu. Tento segment je jednoduše a přehledně rozdělen do cenových sekcí např sestavy do 15.000 Kč nebo i sestavy dražší buď do 30.000 Kč nebo nad 30,000 Kč. V sekci vyloženě zaměřené na design naleznete

Designový kancelářský nábytek je vyroben  v 5-ti dekorech. Široký výběr kancelářských stolů, kancelářských skříní, konferenčních stolů a doplňků výrobní řady kancelářského nábytku Signe. Pracovní desky stolů, půdy a dna skříní a jednací nástavby jsou vyrobeny z 25 mm laminované DTD. Kancelářské stoly stojí na robustních kovových podnožích. Kancelářským nábytkem řady Signe  budete reprezentovat svou společnost.. Poskytujeme záruku  v délce 60 měsíců.

Nábytková řada Eleganc je vytvořena pro vedoucí pracovníky, kteří ocení moderní design. Je ideálním spojením elegance, komfortu a nových technologií. Zvláštností kancelářského nábytku je použití kombinované 3D hrany. 3D hrana představuje novou generaci akrylových hran. Všechny pracovní povrchy, podnože stolů, půdy přístavných kontejnerů a závěsné police se vyrábí z DCP o síle 38 mm. Skříňové korpusy a police této nábytkové řady se vyrábí z DCP i síle 18 mm v šedé barvě. Záda skříní jsou ze solalaku a síle 3 mm montují se po obvodu do drážky. Všechny korpusy skříní se kompletují dekoračními obkladovými deskami o síle 38 mm . Nábytková řada Eleganc se vyrábí z moderních a kvalitních materiálů, jež jsou zdravotně i ekologicky nezávadné.

 Kolekce PATRIOT je osvědčenou klasikou určenou k vybavování  kanceláří. Tento nábytek je velmi decentní, elegantní a stále aktuální. Stoly jednací a rohové prvky řady Patriot  mají sílu 38 mm , skříně - 16 a 22 mm. Stolové desky a boky stolů jsou opatřeny hranou ABS o síle 2 mm. Veškeré materiály používané při výrobě jsou zdravotně i ekologicky nezávadné. Záruka 5 let.                             

  Nábytková řada GLAMOR umožňuje vybavení všech kancelářských prostor v jednotném stylu, od recepce po manažerské kanceláře. GLAMOR představuje úspěšnou kombinaci moderního designu, komfortu a dostupné ceny. Předností nábytkové řady Glamor jsou originální design a moderní technická řešení. Nábytek s originálními formami stolových desek nabízíme ve dvou variantách - s tradiční či kovovou podnoží. Obě počítají s možností skrytého vedení kabelů a jejich výstupu na pracovní desku. Každá pracovní zóna se dá zvětšit pomocí originálních přístavných prvků, které mohou být mobilní nebo stacionární. Přístavný prvek s mobilní podnoží s možností nastavení výšky může současně sloužit jako stůl, jednací nebo konferenční stůl, stolek na kancelářskou techniku. 

Samozřejmostí jsou stoly a stolky a tato sekce nabízí domácí PC stolky nástavby a konferenční stolky které jsou universální a hodí s jakémukoliv nábytku. K tomuto si můžete vybrat kontejnery a boxy. Pro uchovávání svých dokumentů a výsledků Vašeho podnikání použijte archivační skříně. A pro přípravu občerstvení a pohoštění různých setkání, porad nebo jednání s partnery máte prostor s využitím minikuchyní.

Neustále svůj sortiment rozšiřujeme a v současné době na tomto eshopu prodáváme i bytový nábytek. V našem sortimentu je spousta dřevěných židlí vhodných do kuchyní a jídelen. Pro designovou oblast nabízíme luxusní a cenově příznivé plastové židle. I pro naše nejmenší máme k dispozici různé dětské židle. Pro vybavení barových podniků a restaurací nabízíme barové židle. Pro pohodlné sezení při jídle dodáváme skvělé jídelní židle. Novým trendem pro pohodlné sezení a relaxaci jsou sedací pytle. Odkládací prostory předsíně apod vybavte novým botníkem a věšákem. Dalším novým trendem je používání němých sluhů do pokojů, hlavně mladých studentů, kteří dávají přednost jednoduchém odkládání svršků ve svém pokoji. Další prosklennéskříně a komody a hlavně třeba celé sety např. jídelní musí být součástí Vašeho interieru.

Zahradní nábytek a jeho doplňky, který Vám zde nabízíme, je vysoce funkční  a přizpůsobí se každému. Najdete zde zahradní stolyservírovací a odkládací stolky,  úschovné truhly a bedny  a doplňky  vyrobené z kvalitních materiálů odpovídající  požadavkům moderního designu, které  vyhoví Vašim potřebám v každém směru.  Nedílnou  součásti nábytku je sedací nábytek a zde Vám nabízíme široký sortiment zahradních křesel a židlíleháteklenošek a závěsných odpočinkových, relaxačních sítí tak, aby byly uspokojeny Vaše potřeby jak estetické tak praktické a  kvalitativní.  

Na trhu jsme od roku 2005, takhle dlouho se snažíme Vám vyjít maximálně vstříc a uspokojit veškeré Vaše požadavky v oblasti vybavení kanceláří  a nyní nově i v oblasti zahradního nábytku a doplňků. Každý zákazník je pro nás důležitý, snažíme se o individuální přístup, abychom mohli Vaše přání a požadavky co nejlépe realizovat. Zajišťujeme pozáruční servis a distribuci výrobků po celém území ČR včetně zásilkové služby.

Naším cílem je opravdu nadšený zákazník, který v pravou chvíli obdrží právě to zboží, které si objednal. Není snadné se tomuto cíli přiblížit, ale my to dokazujeme díky každodenní tvrdé práci, naší odborné způsobilosti a práci v odbytu se vstřícným jednáním jsme schopni podat poradenství při výběru požadovaných modelů, a v neposlední řadě také kvalitní práci dodavatelských a výrobních firem. K uspokojení vašich přání využíváme široký park partnerských dopravců, kterým zajišťujeme, že se k vám zboží dostane v pravý čas po celém území ČR přímo tam, kde jej potřebujete. Ceníme si vašich objednávek, proto vám od částky 5000 Kč za objednávku neúčtujeme žádné dopravné, čímž  pomáháme snižovat vaše náklady.
Děkujeme Vám za Vaši důvěru.

 

 

 

 

 

 

Nevíte si rady?

Kontaktujte nás od 7-17h, každý všední den.