Potřebujete poradit? +420 606564375 (po-pá 8:00 - 16:00)
0
ID006156

Kancelářská policová skříňka SMARTEX KM81.0201 - 39x40x80 cm - výběr barevného provedení

2 011 Kč
skladem

Varianta zboží

Informace o zboží

Rozměry

Síla desek obkladů 38 mm
Hloubka 40,4 cm korpus
Výška 80 cm korpus
Šířka 39,9 cm korpus
ABS hrany 2 a 0,5 mm
Síla desek korpusu 18 mm

Parametry

Rektifikace +- 15 mm

Popis

Skříně a konzolové police kancelářské řady Smartex jsou převzaty z kancelářské řady Wels. Ke skříním je možno opatřit dveře z DCP tl. 18 mm anebo skleněné v hliníkovém rámu. Korpusy skříní jsou dodávány pouze v šedé barvě. Lze opatřit dekorační obkladové desky, vyrobeny z DCP tl. 38 mm, v různých dekorech dřeva. Korpusy skříní a jejich polic jsou vyrobeny z DCP tl. 18 mm. Záda jsou ze sololaku o síle 3 mm. Hloubka polic je 40,4 cm. Skříně stojí na rektifikačních nožkách.

Konzolové police jsou vyrobeny z DCP o síle 38 mm a její maximální zatížení je do 4 kg. Vnější strany police zkrášluje akrylátová 3D hrana. Zadní strana je pak opatřena ABS hranou 0,5mm. 

Policové skříně nabízíme v několika variantách – úzké a široké se 2,3 a 5 úrovněmi polic.

Šatní skříně jsou dostupné s výsuvným věšákem nebo s věšákovou tyčí.

Přednosti kancelářské policové skříně Smartex KM81.0201

  • barva korpusu skříně šedá, skříň možno doplnit o boční a horní obkladovou desku - viz možnosti
  • pokud skříň dáváte do sestavy je možné obkladové desky na celou sestavu skříní stojících vedle sebe objednat samostatně
  • skříň možno doplnit o dveře - viz možnosti
  • síla desek korpusu 18 mm
  • záda ze sololaku 3 mm
  • rozměry bočních obkladových desek: 42,7x3,8x77,4 cm
  • rozměry horní obkladové desky: 47,8x42,9x3,8 cm
  • designová úchytka v niklové barvě

 

Kancelářský nábytek Smartex zaujme svým asymetrickým designem hodící se do managerských kanceláří. Předností této řady je nespočet možností kombinací stolů. Lze vytvořit samostatný jednací či psací stůl, nebo sestavit si různě psací stůl s jednacími prvky. V případě potřeby úložného prostoru lze kancelář doplnit o přístavné či mobilní kontejnery nebo šatní a policové skříně. Řada Smartex je vyrobena z kvalitního nezávadného materiálu.  

Záruční doba kancelářského nábytku Smartex jsou 2 roky.

U kancelářských stolů Smartex si lze vybrat rovnou nebo asymetrickou stolovou desku. Vyrábějí se z DCP o síle 38 mm. Lub stolu je rovněž z DCP o síle 18 mm. Po obvodu stolové desky je dekorativní dvoubarevná akrylátová 3D hrana. Součástí stolu jsou dvě kabelové průchody a rektifikační nožky s možností regulace výšky do 15 mm. Pracovní stoly Smartex jsou ve dvou možných barevných variantách. Kombinovaná, kdy lub a doplňková stolová deska jsou v barvě bílé a zbytek stolu je ve Vámi vybraném dekoru. Druhou variantou je, že stůl je v jednotném Vámi zvoleném dekoru dřeva.

Jednací stoly Smartex jsou výjimečné svými neomezenými možnostmi. Lze si vybudovat samostatný jednací stůl různých rozměrů nebo ho upevnit k pracovnímu stolu. Pracovní desky jsou vyrobeny z DCP o tl. 38 mm s a jsou opatřeny akrylátovou 3D hranou. Lub stolu a centrální podnože jsou o síle 18 mm. Rektifikační nožky je možno regulovat do výšky 15 mm.

Kontejnery kancelářského nábytku Smartex jsou dostupné ve dvou verzích – přístavné a mobilní. Oba druhy se vyrábí s centrálním zamykáním. Korpusy jsou vyrobeny z DCP tl. 18 mm. Boky a dno jsou opatřeny ABS hranou o síle 0,5 mm, čela zásuvek mají ABS hranu 2 mm. Válečkové vedení pak zajišťuje tichý a lehký dojezd. Zásuvky zdobí designové úchytky v bílé či niklové barvě.