Potřebujete poradit? +420 606564375 (po-pá 8:00 - 16:00)
0
ID003157

Přístavný stůl ke kancelářským stolům WELS - rozměr 90x55 cm - 103402

4 802 Kč
skladem

Varianta zboží

Informace o zboží

Rozměry

Hloubka 55 cm
Výška 76,2 cm
Šířka 90 cm

Popis

Přístavný stůl ke kancelářským stolům WELS 90x55 cm  - 103402 - výběr barevného provedení 

  • stolová deska z DCP tl. 38 mm
  • obvod stolové desky s dvoubarevnou akrylovou hranou odolnou proti nárazu
  • 2 kovové dekorační nohy
  • rektifikace
  • 3barevné varianty
  • záruka 3 roky 

Dokonalý vzhled a příznivé ceny. To je moderní nábytek do kanceláře Wels. Pro výrobu byly použity dřevovláknité desky DCP tloušťky 38 a 18 mm, ekologicky a zdravotně nezávadné. Výrazným prvkem tohoto kancelářského nábytku jsou dvoubarevné akrylové 3D hrany s vysokou odolností proti nárazu. Standardně se dále využívají ABS hrany 2 mm. Zajímavé jsou i úchytky s dekorační vložkou v barvě vybraného dekoru dřeva. 

Kancelářské stoly - všechny stoly (psací stoly, jednací prvky) mají stolovou desku síly 38 mm s dvoubarevnou akrylovou 3D hranou. Psací stoly jsou tvarové a rovné. K těmto pracovním stolům lze uchytit přídavné jednací prvky s dřevěnou nebo kovovu podnoží. Další možností jak rozšířit pracovní plochu je přístavný kontejner se zásuvkami, který má stejnou výšku se stolem.

Kontejnery mobilní a přístavné   - půda (tedy horní deska ) všech kontejneru je z DCP síly 38 mm a opět opatřena dvoubarevnou akrylovou 3D hranou. Ostatní části jsou vyrobeny z DCP 18 mm. Mobilní a přístavné zásuvkové kontejnery jsou vybaveny zámkem. Přístavné kontejnery mají rektifikační nohy. 

Jednací stoly -  stolové desky a nohy mají tloušťku 38 mm,  kovové nohy jsou hranatého tvaru s rektifikací 60x60mm. Velké jednací stoly jsou složeny ze dvou prvků, kterých musí být vždy sudý počet. Jedná se o 1. stoly 101736 - těch může být libovolný sudý počet - a 2.  ukončovací prvek s kovovými nohami 103440 - vždy dva kusy pro ukončení obou stran složeného jednacího stolu.

Skříně do kanceláře - korpusy všech skříní jsou v šedé barvě. Varianty jsou otevřené skříně, skříně s dveřmi v dekoru dřeva, skříně prosklené se sklem v hliníkové rámu a sklem v barvě grafit a kombinované skříně. Skříně je možné využít samostatně nebo skompletovat s dekoračními obkladovými deskami tloušťky 38 mm a 3D akrylovou hranou. Horní a boční obkladové desky je dále možno použít na každou skříň zvlášť nebo jimi spojit skříně do sestavy. Obkladové desky se ke korpusům skříní připevňují pomocí vrutů.